Numer 22 już dostępny - Mazowsze Studia Regionalne

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Państwo!

Zachęcam do lektury kolejnego numeru naszego periodyku. Jest to wydanie wyjątkowe, w całości bowiem przygotowane w języku angielskim! Mam nadzieję, że pozwoli to dotrzeć z treścią publikowanych artykułów do krajowych oraz zagranicznych odbiorców, zajmujących się szeroko rozumianą polityką publiczną oraz planowaniem przestrzennym.

Naszym celem jest ułatwienie wymiany doświadczeń, a także promocja osiągnięć polskich specjalistów, zarówno naukowców jak i praktyków, na arenie międzynarodowej. Ponadto, decyzja o wydaniu numeru anglojęzycznego stanowi potwierdzenie naszej otwartości na publikowanie artykułów poruszających zagadnienia istotne nie tylko w skali Mazowsza, ale także w skali kraju i świata.

Życzę Państwu miłej i owocnej lektury. Zapraszam również do nadsyłania tekstów do publikacji. Aktualnie przyjmujemy artykuły, które zostaną wydane w 2018 roku. 

Zachęcam również do zapoznania się z naszą odświeżoną stroną internetową.

Nie tylko zadbaliśmy o nowoczesną oprawę wizualną, ale także wzbogaciliśmy ją o liczne funkcjonalności, które mamy nadzieję, ułatwią dostęp do opublikowanych materiałów oraz zwiększą komfort współpracy pomiędzy autorami i redakcją. 

W imieniu Zespołu redakcyjnego

dr inż. arch. Adriana Barbara Cieślak

Redaktor Naczelny