Nr DOI - Mazowsze Studia Regionalne

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Miło jest nam poinformować Czytelników, że wydawca naszego periodyku – Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie – przystąpił do międzynarodowego stowarzyszenia wydawców CrossRef – Publishers International Linking Association Inc. (PILA) – i otrzymał nr DOI dla wydawnictwa:

10.21858. Dzięki przynależności do CrossRef będziemy mogli oznaczać wszystkie artykuły naukowe publikowane na naszych łamach numerem DOI. Już wkrótce ukaże się nr 18. naszego periodyku, w którym każdy artykuł będzie miał przypisany swój unikalny numer DOI. Planujemy też w przyszłości przypisać nr DOI do wszystkich opublikowanych dotychczas w „MAZOWSZE Studia Regionalne” artykułów naukowych. Wszystkich chętnych zapraszamy do nadsyłania artykułów do naszej redakcji na adres artykuły@mazowszestudiaregionalne.pl oraz do zapoznania się z harmonogramem najbliższych wydań.