Newsletter - Mazowsze Studia Regionalne

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Usługa „Newsletter” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z periodykiem naukowym „MAZOWSZE Studia Regionalne”.

  • Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi „Newsletter” Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie z siedzibą w Warszawie pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Administratorem danych jest Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie (MBPR) z siedzibą w Warszawie, przy ul. Nowy Zjazd 1. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez MBPR wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie z siedzibą w Warszawie, przy ul. Nowy Zjazd 1, w celu korzystania z prowadzonej przez Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie usługi „Newsletter” dla periodyku naukowego „MAZOWSZE Studia Regionalne”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.